Shifokorlar

Sulaymonxo'jaev Izzatulla Fayzullaevich

Nevropatolog


+998 90 997-06-40. 

s.izzatulla@fedorovich.uz 

To'liqroq

To'xtamishev Hikmatxo'ja Ripatovich

Oliy toifali urolog-androlog


+998 90 318-17-21 

t.hikmatxoja@fedorovich.uz 

To'liqroq

Dugamatova Dinara Timurovna

Oliy toifadagi laboratoriya shifokori


+998 93 396-10-69 

d.dinara@fedorovich.uz 

To'liqroq

Shapovalova Anna Vyacheslavovna

Oliy toifadagi laboratoriya shifokori


+998 94 678-01-05 

sh.anna@fedorovich.uz 

To'liqroq

Oxunova Gulbahor Baxtiyarovna

Oliy toifadagi laboratoriya shifokori


+998 94 605-30-63 

o.gulbahor@fedorovich.uz 

To'liqroq

Maqsudov Muzaffar Fatxullaevich

Oliy toifali rentgenolog (tfn)


+998 71 230-22-66 

m.muzaffar@fedorovich.uz 

To'liqroq

Grigoryants Larisa Vladimirovna

Oliy toifadagi rentgenolog


+998 90 359-46-77 

g.larisa@fedorovich.uz 

To'liqroq

Xaydarov Umar Olimjonovich

Ikkinchi toifali rentgenolog


+998 93 591-77-41 

x.umar@fedorovich.uz 

To'liqroq

Xanmurzina Dinara Taufikovna

Ikkinchi toifali rentgenolog


+998 90 949-87-30 

x.dinara@fedorovich.uz 

To'liqroq

Melnikova Irina Evgenievna

Oliy toifadagi anesteziolog-reanimatolog


+998 90 950-57-15 

m.irina@fedorovich.uz 

To'liqroq

Yachgurova Alla Vadimovna

Birinchi toifali anesteziolog-reanimatolog


+998 93 557-29-77 

ya.alla@fedorovich.uz 

To'liqroq

Norova Yulduz Jamolovna

Oliy toifali oftalmolog


+998 94 649-90-94 

n.yulduz@fedorovich.uz 

To'liqroq

Yuldasheva Nargiza Erkinovna

Oliy toifali oftalmolog


+998 94 649-90-94 

yu.nargiza@fedorovich.uz 

To'liqroq

Nizamxodjaev Sharofiddin Zayniddinovich

Birinchi toifali oftalmologik jarroh


+998 90 176 54 58 

n.sharofiddin@fedorovich.uz 

To'liqroq

Yo'ldosheva Masudaxon Tulaganovna

Oliy toifali ginekolog


+998 90 991-93-36 

yu.masudaxon@fedorovich.uz 

To'liqroq

Urazbaeva Yulduzxon Ruzmatovna

Oliy toifali kardiolog shifokor


+998 90 188-62-20 

u.yulduzxon@fedorovich.uz 

To'liqroq

Ishmuxamedova Sevara Nigmatovna

Oliy toifali Ultra-tovushli tekshiruv shifokori


+998 90 189-09-27 

i.sevara@fedorovich.uz 

To'liqroq

Ubaydullaeva Zumrad Ziyodullaevna

Ultra-tovushli tekshiruv shifokori


+998 97 725 08 00 

u.zumrad@fedorovich.uz 

To'liqroq

Shakirova Dilfuza Xosilovna

Oliy toifali funktsional diagnostika shifokori


+998 90 957-43-37 

sh.dilfuza@fedorovich.uz 

To'liqroq

Xan Gennadiy Vasilevich

Oliy toifali jarroh (tfn)


+998911365999 

x.gennadiy@fedorovich.uz 

To'liqroq

Maxkamov Najmiddin Kozimovich

Interventsional kardiolog Ph.D.


+998 91 137 02 30 

najmiddin@fedorovich.uz 

To'liqroq

Anvarov Javoxir Olimjonovich

interventsional kardiolog


+998 99 840 0304 

a.javoxir@fedorovich.uz 

To'liqroq

Ibroximov Nodir Normovich

kardiolog


+998 94 623 2333 

i.nodir@fedorovich.uz 

To'liqroq

Raximbaeva Oydin Xaitmurodovna

Oliy toifali endoskopist


+998 78 140 7887 

r.oydin@fedorovich.uz 

To'liqroq

Djuraeva Aziza Shaxzodeyvna

Yuqori toifali endokrinolog (tibbiyot fanlari nomzodi)


+998 78 140 7887 

dj.aziza@fedorovich.uz 

To'liqroq

Xikmatov Jasur Qo'chqorovich

birinchi toifali rentgenolog


+998 71 230-22-66 

kh.jasur@fedorovich.uz 

To'liqroq